AL SAT KAZAN :

Girişimciler, ticaret yapmak isteyenler, öğrenciler, ek gelir arayanlar, ev hanımları, emekliler, pazarlama kabiliyeti olanlar ve iş aramaktan bıkanlar !

Sizler için fırsat ürünlerini uygun fiyatlara sunuyoruz.

Toptan aldığınız ürünleri 3 farklı yöntemle satabilirsiniz. Hangi yöntem size uygunsa karar verip, satışa başlayın.

1-) Letgo, Facebook ve Instagram gibi Sosyal medya üzerinden  

2-) Stand açarak  

3-) İşyerlerini gezip, pazarlama becerinizi kullanarak

Satacağınız ürünleri belirleyerek satışa başlayın. Satış adedini veya kâr oranını yükselterek daha fazla kazanabilirsiniz. Korkmayın Çekinmeyin Yılmayın Alın Satın Kazanın !!!

ÖRNEK İŞ FİKİRLERİ :

1-Sahte Para Tespit Kalemleri; Marketler, Benzin İstasyonları, Kart Dolum Gişeleri, İddaa Bayileri ve Tobacco Shoplar gibi nakit para akışının hızlı olduğu yerlerde ürün tanıtımı yaparak satış yapabilirsiniz.

2-Dilek Feneri; Düğünlerde, Kına Gecelerinde, Evlilik Tekliflerinde, Festivaller, Şenlikler ve Yılbaşında ayrıca sahillerde bu ürünün satışını yaparak iyi paralar kazanabilirsiniz.

3-Sahte Kameralar; Apartmanlar, yazlıklar ve esnafı dolaşarak ürünün montajını yapıp kazanç sağlayabilirsiniz.

4-Yağmurluk ve Şemsiye; Maç günleri, açık hava konserleri, geziler vb. organizasyonlarda satışını yapabilirsiniz.

5-Bitmeyen Metal Kibrit; Marketler, Kuru Yemişçiler, Oto Pazarları, Festivaller ve Şenliklerde satışı yapılan üründür. 

*Önemli: Satışlarımız Toptandır. Minimum sipariş adetleri ilgili ürün sayfalarında belirtilmiştir. Belirtilen adetlerin altında, perakende satış, elden satış ve numune gönderimi yapılmamaktadır.

Karışık olarak istediğiniz üründen, istediğiniz adette sipariş verebilmeniz için sipariş tutarınızın minimum 1000 TL olması gerekmektedir. Karışık siparişleriniz, en geç 3 gün içinde kargoya verilir.